Ознака: Безжични слушалки

ГАЏЕТИ, Топ

Galaxy Buds 2 слушалките ќе имаат похармоничен и поживописен дизајн

Samsung се приближува до објава на наследникот на оригиналните Galaxy Buds слушалки, а има најави дека би можеле да имаат прилично примамлив изглед, иако можеби нема да добијат значајна надградба…

ГАЏЕТИ, Топ

Huawei ги претстави FreeBuds 4 слушалките со ANC поддршка и Kirin A1 чип

Huawei ги претстави своите најнови премиум TWS слушалки – FreeBuds 4. Слушалките ги краси препознатлив дизајн, а ги покренува Kirin A1 чипот на компанијата. Новата верзија на слушалки има 14,3 мм динамички…

ГАЏЕТИ, Топ

Samsung претстави специјално издание на Galaxy Buds Pro слушалките

Samsung Galaxy Buds Pro безжичните слушалки прилично се популарни насекдаде во светот и тоа од добри причини. Не е необично за јужнокорејската компанија да ги искористи своите најуспешни производи, така што…