Ознака: Galaxy S22

МОБИЛНИ, Тренди

Некои функции од Galaxy S22 серијата ќе бидат испорачани и на постарите телефони

Нема да ви биде потребен некој од Galaxy S22 уредите за да ги користите најновите софтверски трикови на Samsung. Јужнокорејската компанија ветува дека ќе го донесе One UI 4.1 интерфејсот…

МОБИЛНИ

Новите Samsung Galaxy S22 и S22+ носат револуционерна камера за дневно и ноќно фотографирање

Креирајте, фотографирајте и споделувате ги најубавите моменти со помош на професионална камера базирана на вештачка интелигенција, која ја нуди најновата Galaxy S серија. Компанијата Samsung Electronics ги претстави Galaxy S22…