Неверојатна железница во Јапонија “Osaka Monoray” (ВИДЕО)

Ке бидете воодушевени како функционира железничкиот систем во Јапонија. Погледајте го видеото:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

nineteen − two =