Ознака: Galaxy Z Fold 4

МОБИЛНИ, Топ

ВИДЕО: Samsung ги демонстрираше ригорозните тестови што ги поминуваат мобилните телефони со преклопување Galaxy

Samsung Galaxy Fold и Flip се во нивната четврта генерација, но многумина сè уште се сомневаат во нивната издржливост. Поради тоа, јужнокорејската компанија објави видео на кое се гледа низ…

МОБИЛНИ, Тренди

Samsung ќе го зголеми производството за претстојните Galaxy Z Fold 4 и Z Flip 4

Според неодамна објавениот документ, Samsung планира да го зголеми производството на следната генерација на премиум уредите Galaxy Z Fold 4 и Galaxy Z Flip 4 следната година. Поевтиниот и попопуларен…