Ознака: Logitech

ГАЏЕТИ, Тренди

Logitech MX Keys Mini е компактна, минималистичка тастатура (ВИДЕО)

Корисниците немаат преголем избор кога станува збор за компактни тастатури – многу од нив се механички и дизајнирани за гејмери ​​и ентузијасти. Logitech сега има алтернатива која повеќе ќе им…

ГАЏЕТИ, Топ

Најновите слушалки на Logitech се сертификувани за Zoom, Microsoft Teams и Google Meet

Logitech претстави нови безжични, но и слушалки со кабел, со некои единствени функции, а наменети за се бизнис и професионалните корисници. Главниот производ се Zone True Wireless Earbuds, за кои Logitech…