Ознака: Galaxy Z Flip 3

МОБИЛНИ, Тренди

Фотографии од Galaxy Z Flip 3 откриваат поголем секундарен екран и двојна камера

Веќе беше познато дека Samsung ќе претстави два нови преклопни смартфони подоцна оваа година, а според гласините, јужнокорејскиот технолошки гигант ќе ги лансира Galaxy Z Fold 3 и Z Flip…