Погледнете како ќе изгледа AR порнографијата на вашиот мобилен уред

Порнографијата секогаш се наоѓала на чело на секоја нова технологија.

Порнографската компанија Naughty America веќе со години учествува на бројните технолошки саеми каде ги претставува своите порно филмови, но оваа година, на Саемот во Лас Вегас одлучи малку да го прошири својот влез во проширената реалност.

Во прашање е Android апликацијата “Strip Club” која на екранот на телефонот или таблетот ви прикажува секси девојки без оглед на тоа каде се наоѓате.

Исто така, можете да ја прилагодувате големина на моделот за да се вклопи во големината на просторот во кој се наоѓате.

Самата апликација нуди широк распон на модели, облечени и голи, но и машки и женски.

Извор: naughty america