ClockONE – модерен дигитален часовник

ClockONE е часовник со дебелина од 4mm кој работи со тенка батерија. Креиран од Twelve24,
овој минималистички часовник користи технологија на електронско мастило кое дава одлична
контраст и видливост од повеќе агли и различна далечина. Неговата батерија е неверојатно
издржлива и овозможува работа на часовникот во времетраење од една година. Часовникот
одлично се вклопува во секоја дневна соба, а достапен е во различни бои.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 + eight =