Ознака: OnePlus Buds

ГАЏЕТИ, Тренди

OnePlus Buds Z2 слушалките пристигнуваат следниот месец

OnePlus во октомври ги претстави Buds Z TWS слушалките, а компанијата следниот месец ќе го објави наследникот, моделот OnePlus Buds Z2. До овие информации пристигна дојавувачот OnLeaks, кој објави и рендери од споменатите…