Ознака: ПР текстови

ПРИЈАТЕЛИ

Samsung Galaxy паметните телефони и таблети се дел од Android Enterprise Recommended програмата

Компанијата Samsung денеска објави дека ќе се приклучи на Android Enterprise Recommended програмата на компанијата Google, за да им го олесни интегрирањето на мобилни решенија на претприемачите и компаниите во…

ПРИЈАТЕЛИ, Тренди

„Lucky days” во Нептун од 02-08 ноември – Пристигнаа најголемите попусти!

„Lucky days” од 02-08 ноември во „Нептун” – продажна акција со најголеми попусти! Овие „Среќни денови” потрошувачите ќе може да купуваат производи со најголеми попусти и до 60 рати. Разгледајте ги…

МОБИЛНИ, Тренди

Новиот Mate40 Pro е најеколошки смартфон на Huawei

Со намалување од 28% на пластика, 90% помалку хартија и воведување на електронски гаранции како први во индустријата Huawei Mate40 Pro e најеко паметен телефон досега Huawei, водечката глобална технолошка компанија,…

ПРИЈАТЕЛИ

Целосно нова онлајн платформа на „Окаиди“ (ВИДЕО)

Веќе подолго време постои еден неодолив бренд на кој родителите секогаш му се воодушевуваат, а најмалите го обожаваат. „Окаиди“ е дефинитивно најслаткиот бренд во нашата групација, па секогаш сме полни…