Најлајкуваната слика за 2017 година на Instagram е…

Победата оди кај Бијонсе! Фотографијата каде што се гледа дека таа е трудна, освои 11 милиони и 200 илјдаи лајкови. На второто место се најде фотографијата на Кристијано Роналдо каде што тој е опкружен со неговата семејство, после породувањето на неговата поубава половина.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

three − one =